Copierea de continut din prezentul site este supusa regulilor precizate in Termeni si conditii! Click aici.
Prin utilizarea siteului sunteti de acord, in mod implicit cu Termenii si conditiile! Orice abatere de la acestea constituie incalcarea dreptului nostru de autor si va angajeaza raspunderea!
X

50 la suta reducere cu ocazia sarbatorilor de iarna!

Tags: ghid excel, excel, invata excel

Acum, 50% reducere cu ocazia sarbatorilor de iarna la cel mai important ghid pentru cei ce doresc sa cunoasca si sa foloseasca Excel asa cum o fac doar profesionistii!
"Folosesc Ghidul de obicei cand vreau sa fac ceva intr-un tabel Excel si nu stiu cum. Nu mai pierd timpul cautand in stanga si-n dreapta o solutie Excel, ma duc direct la acest CD. E bine organizat si poti sa te ghidezi dupa o anumita problema de Excel care te intereseaza. De exemplu, vreau sa protejez o anumita celula Excel, nu stiu cum sa fac asta, dar stiu ca exista aceasta posibilitate. Am pus mana pe Ghidul Excel si am aflat. Sau, tot asa, am folosit Ghidul Excel pentru construirea unei baze de date Excel pe care o utilizeaza in acelasi timp mai multe persoane, cu restrictii pentru fiecare, cu posibilitati de a modifica anumite aspecte." 
Alexandru Bucsa, contabil, Timisoara

Din cuprinsul CD-ului:
   
   Introducerea datelor si a textului in foile de calcul
   Modalitati de introducere a datelor si a textului in celule
    Introducerea datelor si a textului de la tastatura
    Functia AutoComplete
    Functia AutoFill
    Functia AutoCorrect
    Introducerea comentariilor
    Formatarea comentariilor
    Afisarea si ascunderea comentariilor
    Validarea datelor

  Introducerea formulelor in foile de calcul
   Operatori utilizati in formule
    AutoCalculate
    Functia AutoSum
    Editarea formulelor
    Functiile cel mai des folosite
  • Functia SUM
  • Functia IF
  • Functia SUMIF
  • Functia SUMIFS
  • Functia AVERAGE
  • Functia MAX
  • Functia COUNT
  • Functia POWER
  • Functia ROUND
    Copierea formulelor
    Stergerea formulelor
    Referinte absolute si relative
    Optiuni de calcul


Detalii mai multe despre ghid, cuprinsul complet, informatii despre livrare si oferta de sarbatori AICI >>>

Autor: MarketingPortal.ro


Ti-a placut acest articol?
Recomanda-l prietenilor:
Cat de utila va este aceasta informatie?
Noteaza folosind stelele

Rating:


Nota: 5 din 5 - 1 vot.

Alte articole similare pentru fiecare cuvant


Newsletter zilnic GRATUIT

Comentarii 0 comentarii

Lasa un raspuns

Informatiile scrise aici sunt confidentiale.
Adresa de email data nu va fi publicata niciodata. De asemenea, toate informatiile furnizate nu vor fi partajate cu terte persoane.


Da, vreau informatii despre produsele Rentrop&Straton. Sunt de acord ca datele personale sa fie prelucrate conform Regulamentul UE 679/2016